Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumi B - Nale Nale

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Muma-unë ta fal e ti sum don ani ani
Telefoni pot cingrron nale nale
Nëse ti krejt i harron mu am man men
Unë jam 1 në 1 milion kalle kalle
Kalle kalle
Zemrën e madhe po menjën ma t madhe
Kalle kalle
100 gabime une ti fali
Lumi B-sa ja ke nis mu nxeh,nuk o pranver po si lule po qel
Korrik e ftoht,dhjetori hot,mu ka përzi omg
Une për ty krejt i lo,edhe qa lyp un krejt ti dho
Po thojn që ti mu m ke bo-magji sikur
Ama falma,mama mos i harro krejt t mirat që ti bona
I bona për ty,po thu që kjo story u kry
Po buza kesh kur m kqyr n sy (qata)
Ref:unë ta fal e ti sum don ani ani
Telefoni pot cingrron nale nale
Nëse ti krejt i harron mu am man men
Unë jam 1 në 1 milion kalle kalle
Kalle kalle
Zemrën e madhe po menjën ma t madhe
Kalle kalle
100 gabime une ti fali
Se ti tonat i ki,zemra jeme une une tonat i di,
Flokt i ki t bardh amo shpirtin e zi
U-u-u la la me dashnin po rri nuk po na del nata
U-u-u la la me dashnin po pij le ti del flaka
Ejj how we do it qysh e ki emrin qysh e ki numrin
Ejj how we do it mos u lazdro se t vjen e t merr Lumi
Ref-unë ta fal e ti sum don ani ani
Telefoni pot cingrron nale nale
Nëse ti krejt i harron mu am man men
Unë jam 1 në 1 milion
Kalle kalle
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)