Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Simpati

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tkom pas tkom pas simpati
Tash ti mu a m'ki dashni
Pa ty pa ty sun po ri
Si po ri po pi po pi

3x

Jo sikur ti nona mo zbon
Jo sikur ti ti me sy mashtron
Jo sikur un un me ty guxon
Me ty guxon eeee rrezikon
Alo alo ku je nis nis
Shimi shimi ik policis
Ta jap ta jap trup simpatis
Ta jap ta jap ket simpati

Julieta si Romeo gjeta
Julieta si Romeo gjeta

Tkom pas tkom pas simpati
Tash ti mu a m'ki dashni
Pa ty pa ty sun po ri
Si pi ri po pi po pi

2x

Simpa sipma simpatia simpatia
Jeme mos e rit ti mos e rit ti
Mos e rit at mine tnjeki me Lula
Boj ça nuk duna boj ça nuk duna
Për ty tnjeki me lula boj ça nuk
Duna ty me tpëlqy

Julieta si Romeo gjeta
Lulieta si Romeo gjeta

Tkom pas tkom pas simpati
Tash ti mu a mki dashni
Pa ty pa ty sun po ri
Si po ri po pi po pi
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)