Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Princesha E Babit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne diten me te bukur
je sot ti ne altar
une doren ta shtrengoj
ty si dikur
Gjithmone te kam premtuar
asnjehere s'do jemi larg
se zemren une ta kam
e s'te humb kurre

Aaaaaaaaa Princesha ime!
aaaaaa...

E vjen nje dite duket cudi
princesha ime nuk eshte me femije
gjithmon do jem sa here me perqafon
e vogla babit pergjithmone

On this special day
I hold your hand
and give it away
to another man
This woman always be my little girl
just give me one more
final swirl.

Dhurata me e bukur
ti erdhe ne kete bote
m'i dhe jetes nje tjeter kuptim
ti mbaje n'krahet e mija
gezime edhe lot
e vogel ti do mbetesh shpirti im

Aaaaaaaaa Princesha ime!
aaaaaa...

E vjen nje dite duket cudi
princesha ime nuk eshte me femije
gjithmon do jem sa here me perqafon
e vogla babit pergjithmone

On this special day
I hold your hand
and give it away
to another man
This woman always be my little girl
just give me one more
final swirl.

Princesha e babit
m'u rrite dhe po martohesh sot
Babi te jep bekimin!
Jete te lumtur te keni gjithmone
Kujto!
Mos e ul koken per asgje ne bote
sepse ti je bija ime
sot e pergjithmone
Degjo mo dhender
nje cope shpirti po ta dorezoj sot
kujdesu per te, dhe mos e demto
kur te behesh prind si une
do ta kuptosh
cfare diamanti po te dhuroj sot.

E vjen nje dite duket cudi
princesha ime nuk eshte me femije
gjithmon do jem sa here me perqafon
e vogla babit pergjithmone

On this special day
I hold your hand
and give it away
to another man
This woman always be my little girl
just give me one more
final swirl.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)