Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa x Bina - Asniher

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para do mujve un' t'thash te du'
nuk e di pse jom largu'
hala s'jom tu e besu'
qysh m'ke bo per veti mu'?
a thu', a thu'? -Pse s'je me mu'?
a thu,' a thu'? Se je i shkrum per mu'.
Asniher' asniher' ne zemren tem
s'di ku je, nuk po di moj zemra jem
ike shpejt, ike shpejt prej zemres tem
nuk pe di moj zemra jem.
S'po shkrun me mu', e di qe je ka vun,
ku je tash pa mu'
se tjerat te kane lshu'
e lujte lojen ti me mu'
ma s'miri dite ti mu ru'
e n'momente t'fundit t'thash te du'
po veprat tua m'shtinen me u largu'
Asniher' asniher' ne zemren tem
s'di ku je, nuk po di moj zemra jem
ike shpejt, ike shpejt prej zemres tem
nuk pe di moj zemra jem 2x.
ku je pa mu'? 2x
s'po shkrun me mu' 2x.
ku je pa mu'? 2x
se ti ma theve zemren mu'
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)