Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Dilema

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dashnin ma ke lon ma
me Dile dilema
me dile dilema
ne dile dilema
Pasha zotin je tu m'vra
e nuk e kupton sa
vetem m'thuj dashni
a po m'don ti hala

Strof 1
Si po ta bon shpirti
ta bon zemra
me lujt habibi me ndjenja
kur per ty dhe jeten
e fali jeten
se te dua
me shume se veten

Sa vija vija vija vija
i kam pi un nga dashnia

Strof 2
A ma don shpirtin
ma don zemren
Me thuj habibi
se po cmendem
se dikur ti edhe jeten
e falje jeten
sot a m'don
ti me shume se veten
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)