Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matilda Mati - Shkoj Vjeshta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shkoj vjeshta erdhi dimri
i joti me mbeti zemerimi
...
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)