Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adi Harizi - O Sa Mire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O sa mir aman aman o sa mir aman
Kombinojna na shum po shkojna valla
O sa mir aman aman o sa mir aman
Kombinojna na shum po shkojna valla

Dyshja me e bukur e qytetit jena na jena jena
Kudo na po shkojna kallet veni jena na jena jena
Kurgjo mos ta nije ty moj bukurie
nomin bojna sonte se te kam dashnie

O sa mir aman aman o sa mir aman
Kombinojna na shum po shkojna valla
Oj lulja blinit o ku ma le ti nanen oo
Hajt djalo mos ki dert se ke nana vi apet

Kur jom vetem pa ty jo nuk rrihet bebo pasha jeten
Ne jena msu keq me joni tjetrin shpirto spo shkon vetem

Kurgjo mos ta nije ty moj bukurie
Nomin bojna sonte se te kam dashnie
O sa mir aman aman o sa mir aman
Kombinojna na shum po shkojna valla
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)