Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Fiesta (En Ingles)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Not, not, not, we do not want not!!
To be so buecas as the divine ones not,
not, not, we do not want to be wrists(dolls)
without heart!
Not, not, nooooo

Holiday(Party), holiday(party),
here there holiday(party),
listens to your heart,
HOLIDAY(PARTY)! HOLIDAY(PARTY)!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)