Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Fiesta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
No,no,no,no queremos no!!
ser tan buecas como las divinas
no,no,no,no queremos no
ser muñecas sin corazon!
no,no,nooooo

fiesta,fiesta,
aqui ahi fiesta,
escucha tu corazon,
FIESTA !FIESTA!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)