Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Beatles - Like Dreamers Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
When I find myself in times of trouble
Mother Mary comes to me
Speaking words of wisdom, let it be

And in my hour of darknes
She is standing right in front of me
Speaking words of wisdom, let it be

LET IT BE, LET IT BE, LET IT BE, LET IT BE
WHISPER WORDS OF WISDOM, LET IT BE

And when the broken hearted peaple
living in the world agree
there will be an answer, let it be

for though they maybe parted
there is still a chance that they will see
there will be an answer, let it be

LET IT BE, LET IT BE...............
THERE WILL BE AN ANSWER, LET IT BE

And when the night is cloudy
there is still a light that shines on me
shine until tommorow, let it be

I wake up to the sound of music
Mother Mary comes to me
Speaking words of wisdom, let it be

Refrain
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)