Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Linkin Park - Sponge Bob

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Wazzup sponge bob heres your song
wazzup spongbob wat is u doin
i want to sing wit you before saying tofoin
i want to sing my throat is dry
i want to hit and make a big black eye
im asking you what are you doing
ill kick your butt before saying your pooing
what the what are you saying
ill kick your butt if you kick mine go bawling
it doesnt ryme
i dont care
at least i wear clean underwear
i got to go kick some ass
ill see you later if im in class
du du du du du du du
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)