Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - The Little Things You Give Away

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
water gray
though the windows
up the stairs
chilling rain
like an ocean
everywhere

don't want to reach for me do you
i mean nothing to you
the little things you give away
and now there will be no mistaking
the levies are breaking

all you've ever wanted
was someone to truly look up to you
and six feet / underwater
i do

hope decays
generations disappear
washed away
as a nation simply stares

all you've ever wanted
was someone to truly look up to you
and six feet / underwater
i do

all you've ever wanted
was someone to truly look up to you
and six feet / underground now
i do
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)