Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - No Control/Don't Remember

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Feat. Limp Bizkit)

Ah (x7)
Get it
Get it

Black and white
You know your somewhere in between
I hate you what I hate about me
Why can't I
I know exactly how you think
I'm just as dirty down inside
As you cold ever be but
Girl you know you can't control
What you do not know you
And I we can't let go when they don't control

But you don't remember
What you used to be like
You don't remember
Who you used to be
'Cause you lie

So we stop to start,
You and I should have never fell apart
I hate you what I
Hate about me
Girl you know you can't control
What you do not know you
And I we can't let go when they don't control
So we fade away
So we fade away

But you don't remember
What you used to be like
You don't remember
Who you used to be

Because you lie

Girl you break me
Thrown into this cell
Girl you bring me
Greed I've never felt
And we f*ck,
And we fight,
And we fight,
And we f*ck,
And we f*ck,
And we fight
And we fight with me...

Aaah!!
Take back this pain, this pain!
Girl you know
Take back this pain, this pain!
Girl you know
Fuck me, f*ck me, f*ck you!
Girl you know
Don't touch me I wont touch you so back off!!
'Cause you lie,
You lie!!

Girl you know you can't control what you do not know
So we fade
Away
So we fade
Away
You just don't get it (x3)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)