Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - A Waking Limb

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
to live and walk
you could never resist to many
the many numbered acres
you have in mind the outmost

we never agreed
how many counts we took
lift up into your mates/notes
the things we should take

smell it and taste it to feel
i believe in the name called love
youve got to beat it
look up and see your name

i want it that way
this way we will meet
on that hour, our pleasant sits
live a life thats worth taking
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)