Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Words Of Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hold me close and
tell me how you feel,
tell me love is real.
*Chorus*
Words of love you whisper soft and true
Darling I love you.

Let me hear you say
the words I long to hear,
Darling when you re near.
*Chorus*
Words of love you whisper soft and true
Darling I love you.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)