Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pink - Tell Me Something Good

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
You ain’t got no kind of feeling inside
I got somethin’ sho nuff set your stuff on fire (yeah)
You’ve refused to put anything before your pride
What I got will knock your pride aside

Ah oo ah oo
Tell me something good
Tell me, tell me, tell me
Tell me that you love me (yeah)

I ain’t got no time
Is what you’re known to say
I’ll make you wish there was forty-eight hours to each day
Your problem is you ain’t been loved like you should
But what I got to give
Will sho nuff do you good

Ah oo ah oo
Tell me something good
Tell me, tell me, tell me
Tell me that you like it (yeah)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)