Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chris Brown - Don't Wake Me Up

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dear beloved,
If this love will exist in my dreams,
Don't wake me up...

Too much light in this window,
Don't wake me up,
Only coffee no sugar, inside my cup,
If I wake and you here still, gimme a kiss,
I was in, in this dreaming, about to lapse...

Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up
Don't wake me
Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...

So much light in the city you wont believe,
Been awake some days now no time to sleep,
If your heart ever fell out this love is the bed,
Tell me what is the music inside my head.

Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up
Don't wake me
Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...

I don't wanna fall, fall, fall, fall asleep no,
I don't wanna fall unless I'm falling for you

Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)