Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kontra - Qe Ku Jom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Ku Jom".
3. Video është e këngës "Qe Ku Jom", por nuk këndohet nga Kontra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kontra - Qe Ku Jom  (Feat. Anonimos)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anonimos

08/02/2013

2013-02-08T17:59:31+00:00agova nRAP ejj , si dielli nmengjes
krejt rap-erat me sukses , une i la pa stres
hi ka du baj qka du se kerkon nuk e ves
ni sen pe lypi prej juve ,se tani s`juv pres
jo rap i deshtun po , rap me kualitet
jom qyky bosi qe em qujn mbret
erdha qat loj qat`her kur se prite
mete me gishta ngoj si tjeret se sen s`dite
i vy rap-it une se ska ma t`fort
pa mu ish kan rap-i si ditlindja pa tort
nese ki naj penges ajde gjaje naj adres
kqyr me naj kthes se thej fjalen se maj bes
bane naj kerkes PARA SE ME FOL ME MUUUUU

(ref.2x)
ee QE KU JOM QE QE KU JOM
QE UN JOM KU TI PO DON
QE QE KU JOM QE QE KU JOM
QE UN HI KU TI S`GUXON

R.T dy shkronja t`arta
thirrum kur dush ti marr krejt dhipat e qarta
genkst genkst po ju ni thu than
nese doni me pa ket sen ajde arti jav kallxon
s`kom veq fjal po vet veproj
ajde nFERIZAJ t`kallxoj
spom beson ajde testom
t`kallxoj kush po met pa dhom
ndash banal ndash jo banal
ta majt mu shty me intelektual
jom art d.m.th. krejt qka baj jon art n`VETI
edhe kur folsh me mu dy gishta qoj se nuk t`veti
sa per kungj mos u friko
s`gjuj kungj te dhipat joo
po ni sen n`GULITE n`men
ska pidh nane qe em lun n`ket ven

(ref.4x)
ee QE KU JOM QE QE KU JOM
QE UN JOM KU TI PO DON
QE QE KU JOM QE QE KU JOM
QE UN HI KU TI S`GUXON
ku ti sguxon ku ti sguxon


Ky tekst u dërgua nga Agimiii
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet