TEKSTESHQIP

Korab Jetishi
Adrenalina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Adrenalina" kënduar nga Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.