TEKSTESHQIP

Korab Jetishi
Malli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli" kënduar nga Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor finalizohet tek artdhashësit i ilustruar mjaft mirë me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 19 Prill 2017.