Audio

Korab Shaqiri & Dj Tr3ndy - Ritakimi (Remix)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2016

2016-09-25T19:49:35

Më Shumë Nga

Dj Tr3ndyKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ritakimi (Remix)" kënduar nga Korab Shaqiri & Dj Tr3ndy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Shaqiri & Dj Tr3ndy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...