Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Korab Shaqiri & Marigona Veseli - Potpuri Festive 2018  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/11/2017

2017-11-22T20:10:50+00:00

Më Shumë Nga

Marigona VeseliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Festive 2018" kënduar nga Korab Shaqiri & Marigona Veseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Shaqiri & Marigona Veseli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet