Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Kosovar Alija - Lamtumire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/09/2013

2013-09-12T08:58:26+00:00lamtumir kue u ndm ate nat ku binke shi si femi qave ti qave ti ku ka lut aty ka dashuri te dua ti me the por tani me tjetrin je genjevi ti ater pra genje edhe ni her

ref. na kan da ne dy oqe an nuk ka zjarr qe lotin ti e than qof e lumtur ket urim ta qoj dhe d jet nuk te arroj


Ky tekst u dërgua nga Fjola Vorfaj
Më Shumë Këngë Nga Kosovar Alija:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet