Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozak69 - Iluminat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat mas teje psikopat

Po m’thirr n’telefon
Zemer po m’mungon
Zemer po m’tradhton
Po rrin me tjeterkon
Tash ti po menon
Tash ti po m’kujton
Tash jam me tjeterkon
Ti per mu nuk egziston
Ti per mu nuk egziston
Jo nuk ke me ca sjaron
Ti po m’thirr edhe n’telefon
Numri im po del i zon
Numri im po del i zon
Nuk e di pse xhelozn?

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat …..

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat mas teje psikopat (ej)

Ne te dy u ndam
Kurr me nuk u pam
Bllok dhe ne instagram
E di e di je bo pishman

U bo nje kohe qe nuk folim
T’lutem zemer mos mi bjer me telefonit
Ti mas meje
Un mas milionit
Ne te dy me kurre nuk pajtomi

Ty po t’du prap
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat mas teje psikopat (ej)


Ky tekst u dërgua nga sonila albKozak69
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/06/2022
Teksti: Kozak69
Produksioni: Arlenn
Video Produksioni: Elviss Sula


Kozak69 - Iluminat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iluminat".
3. Video është e këngës "Iluminat", por nuk këndohet nga Kozak69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozak69:


Komente 1