Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozak69 - Telefoni (Feat. OMG Dioh)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Telfon tash shume bie dhipa ja serie telefoni tash shum bie dhipa ja serie per asnjo nuk po ma nie me ty rash n dashnie rrina tu kap ne neper xhelozie bon i boni lekt n xhep i maj 20 e pina nga nji tek e pak me Jack kerjt per ne po flasin po ne spo ja rrasim ata mbajn inat dhe prej inatit flasin drama drama baby per ty po bon drama e men kur dilnim bashk dhe pinim mariuana baby baby a po vjen ti ne Ottawa hajde pacokdak je e bukur si kur hana eyo thu je prej kolombie e veshur ne hawai me pelqen se ka shie a tka ra naiher me njejt me cuna malsie hajde pacokdak se kshu na ka hie tefoni tash shume bie dhipa ja serie telefoni tashume bie dhipa ja serie per asnjo nuk po ma nie me ty kam ra ndashnie rrina tu kap neper xhelozie rrina Deri von kapna ne telfon zemer ti po m don kush po lezeton asnji nuk e bon si tisnji nuk e bon baby si un nuk ti ploteson ai tjetri thej fjalet hajde bou crazy hajde pak me ngat se po du me tregu sekrete ajo hypen lart dhe nuk ndien siklete baby je e bukur si rihana ngaiher nuk e di pse bon ti drama ndoshta dhe ti je xheloze ngaqe kena pare dhe po dalim me kozin telefoni tash shum bie dhipa ja serie per asnjo nuk po ma nie me ty rash n dashnie rrina tu kap ne neper xhelozie telefoni tash shum bie dhipa ja serie per asnjo nuk po ma nie me ty rash n dashnie rrina tu kap ne neper xhelozie
Kozak69
Featuring: OMG Dioh
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/11/2022
Teksti: Kozak69
Mix/Master: Arlenn
Video Produksioni: Elvis SulaKozak69 - Telefoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni".
3. Video është e këngës "Telefoni", por nuk këndohet nga Kozak69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozak69:


Komente 0