A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kozanostra
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kozanostra është këngëtar i njohur. Në Dhjetor 2005, Kozanostra merr pjesë në Zhurma Show 2005 me këngën "Qyqeku".

Në Gusht 2006, Kozanostra merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Jeto".

Më datë 11 Korrik 2011, Kozanostra publikon videoklipin "Maria".

Më datë 21 Maj 2015, Kozanostra publikon videoklipin "Spom Kerset".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019