A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Kozanostra - Kopilica


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2009

2009-03-08T00:39:16

prej se je shku ti mu me mbyt vetmia,shkurt e patem gjat te prita,dita nat mu mu ka bo,as ni anderr me ty spo shoh,terri syve sot mka ra ,oo me ty a tjeter ska,ku je sonte po te pres edhe niher me mu nkrevet
(ref)aaaaa kopilica,kopilica une prej teje kete se pritaa,aaaaa kopilica kopilica kopilica.....

ti kopile e un si dreq vec ti natem mu me ma ndrec,
trupin tend me mall po e kujtoj buzet e tua ndjenjat mi zgjojn,
kam dicka moj met dhuru edhe ni her me flejt me mu,kudo qe te jesh moj mua me kujtoooo stilin tim mos e harrooo...

(ref)aaaaa kopilica,kopilica une prej teje kete se pritaa,aaaaa kopilica kopilica kopilica une prejt teje kete se prita.....aaaaa kopilica,kopilica,kopilica une prej teje kete se pritaaaa....kopilica


Ky tekst u dërgua nga Adrian KerimiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019