Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Bera
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Mars 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kristina Bera është shkrimtare e vogël. Ajo esht vajza e pare e familjes dhe jeton ne Krume.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist