Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
 • Emri i Vërtetë:
 • Edis Kuçi
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Kudd është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ku flet per jeten, pjesen me te madhe te se ciles e ka kaluar ne zone me shpresen se nje dit do arrij te realizoj endrren e tij. Jeton dhe vepron ne Europe. Më datë 19 Tetor 2019, Kudd, Kodra & Rizly publikojnë videoklipin "Real Life (Remake)". Më datë 14 Dhjetor 2019, Kudd publikon videoklipin "Kooda (Remix)". Më datë 2 Janar 2020, Rizly & Kudd publikojnë videoklipin "Ku Mi Ke". Më datë 29 Shkurt 2020, Kudd & Danni publikojnë videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gyçe

VISS

Lilnigga

Mc Kristi

DiabloMC

3K

Keba

Ralddi

Don E-C

Rocky

Tags: Kudd


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet