TEKSTESHQIP

Agron Sopaj, Kujdesi Mucmata & Hamdi Elezi
Kolazh (Gezuar 2022)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Gezuar 2022)" kënduar nga Agron Sopaj, Kujdesi Mucmata & Hamdi Elezi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Parid Sinamati, ndërsa okestracionin e shkroi Arben Bytyci.