Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Prodani - Ti Ishe Kryeveper Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

ZONJË FISNIKE DHE E ËMBËL!
O DRITË QË VETËTIN NË QELQE!
KANË THËNË QË JETA ËSHTË NJË ËNDËRR.
E JONA, S’ISH DHE AQ E KEQE.

PO SHPIRTI IM S’E NJEH PENDESËN
DHE PSE PËR GJUMË SYRI M’U SHUA.
GJITHMONË TI NGRIHESH MBI HARRESËN
SI NJË STATUJË E LARTË FLORIRI.

E KUSH DO TË ISHTE VALLË AI BURRË
T’I HIDHTE SYTË NJË GRUAJE TJETËR!
NUK DO T’I SHKONTE MENDJA KURRË
SE ISHE TI: KRYEVEPËR!

TI KE QENË NË JETËN TIME,
ÇDO ORË TË NATËS E TË DITËS.
TI ISHE FLAKË VETËTIME,
POR UNË NUK ISHA RRUFEPRITËS.

DHE UNË QËNDROVA KREJT ZBULUAR
PËRBALLË RRUFESË QË FLAKËRINTE,
NDAJ FUNDI IM I MERITUAR
NGA VETËTIMAT DO T’MË VINTE.


Kujtim Prodani - Ti Ishe Kryeveper
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ishe Kryeveper".
3. Video është e këngës "Ti Ishe Kryeveper", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:


Komente 0