TEKSTESHQIP

Kujtim Shahini
Mengjesi Pa Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mengjesi Pa Ty" kënduar nga Kujtim Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, produkti muzikor u bë i disponueshëm para publikut i përpunuar shumë bukur me videoklip muzikor, i cili u publikua më 17 Tetor 2015.