TEKSTESHQIP

Kujtim Shahini & Rinia Band
Kismeti Im
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kismeti Im" kënduar nga Kujtim Shahini & Rinia Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.