TEKSTESHQIP

Kujtim Shahini & Rinia Band
Potpuri 2 (Gezuar 2016)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2016)" kënduar nga Kujtim Shahini & Rinia Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.