TEKSTESHQIP

Kujtim Shahini
Nuk E Prita
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk E Prita" kënduar nga Kujtim Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse krijimi muzikor vjen i finalizuar tek publiku i punuar me mjaft shije edhe me një videoklip, i cili u publikua më 17 Dhjetor 2016.