TEKSTESHQIP

Kujtim Shahini
Akull
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Akull" kënduar nga Kujtim Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kënaqësinë e të gjithëve, krijimi muzikor erdhi tek publiku i plotësuar me shije edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 7 Mars 2018.