TEKSTESHQIP

Kujtim Shahini
Zoti E Paska Shkru
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti E Paska Shkru" kënduar nga Kujtim Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj krijimi muzikor vjen online i punuar mjaft këndshëm edhe me një klip muzikor, për video produksionin e të cilit është përkujdesur A Films. Ky videoklip u publikua më 30 Janar 2023. Këngën e orkestroi Studio Labi.