A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kumrije Mustafa - Pranverat Shkojne E Vijen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/03/2008

2008-03-02T19:01:58

Këngë e albumit:

"Pranverat Shkojn E Vijn"


Pranverat shkojn e vijn
ti mua s'mu ktheve ma
te lumtur ishim ne te dy
kjaj e mjera kjaj me za

qaj moj zemer e mallkuar
lutju perendise
zemra ime te kerkon
te me kthehesh ti (2x)

shum nat t'gjata rri pa gjum
shum fjal t'embla i kujtoj
ledhatime te pafund
gjitha ne vujtje mi shendrron

qaj moj zemer e mallkuar
lutju perendise
zemra ime te kerkon
te me kthehesh ti (2x)

te kerkon kjo zemra mjer
te kerkojn kta sy me t'pa
presin krahet n'perqafim
kthemi t'lutem si me par

qaj moj zemer e mallkuar
lutju perendise
zemra ime te kerkon
te me kthehesh ti (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019