Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Oj Lulij Jone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulij Jone".
3. Video është e këngës "Oj Lulij Jone", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Oj Lulij Jone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Besim Krasniqi

08/01/2015

2015-01-08T12:02:16+00:00Besimi
oj lulija jon me te bardha o
oj lulija jon me te bardha o

a ma mire te na moj te baba o
a ma mire te na moj te baba o

Kumrija
te baba te baba une vij apet
te baba te baba une vij apet

tash e morra djalin ce e deshta vet
tash e morra djalin ce e deshta vet

Besimi
oj lulija jon me te bardha o
oj lulija jon me te bardha o

a ma mire te na moj a te nana o
a ma mire te na moj a te nana o

Kumrija
te nana te nana une vij apet
te nana te nana une vij apet

Besimi
oj lulija jone si zan mali o
oj lulija jone si zan mali o

a ma mire te na moj a te vllau o
a ma mire te na moj a te vllau o

te vallu te vllau une vij apet
te vallu te vllau une vij apet

tash e morra djalin ce e deshta vet
tash e morra djalin ce e deshta vet


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet