A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuse Sot Po Shkoj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2015

2015-01-08T13:02:16

Më Shumë Nga

Besim Krasniqi


BESIMI
bi me fjet e s'me ze gjumi
c'me mundon nuk e di
cjan kto halle ce m'kapluan
mendoj tani

cjan kto halle ce m'kapluan
mendoj tani

nene moj nena ime
nuse ajo shkon
pa at vajz zemren
s'mund ta rehatoj (2x)

Kumrija
mos ja prish syrin djalit
ce ma fali ne mengjez
sec me therri dicka n'zemer
un tha per ty vdes

sec me therri dicka n'zemer
un tha per ty vdes

nene moj nena ime
nuse sot po shkoj
pa at djal zemren
s'mund ta rehatoj

nene moj nena ime
erdh koha me u n'da
amanet mso qaj per mua
shpesh do te vij me t'pa


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019