Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuk Mendoj Me Tu Kthy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

nese n'zemer s'me ke pas
pse me thoje se tkam dasht
nese kurr s'me ke dasht mu
lumturi pse m'ke premtu

nese kurr n'dashni ske ra
pse i ban zemrat me qa (2x)

nuk besoj jo nuk besoj
kurr ma veten se mashtroj
nuk mendoj ma me tu kthy
dy her zemren s'du me thy (2x)

nese vjen falje m'kerkon
dije se do tjet shume von
nese loti me pikon
mos mendon se me mashtron

nese kurr n'dashni ske ra
pse i ban zemrat me qa (2x)

nuk besoj jo nuk besoj
kurr ma veten se mashtroj
nuk mendoj ma me tu kthy
dy her zemren s'du me thy (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuk Mendoj Me Tu Kthy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mendoj Me Tu Kthy".
3. Video është e këngës "Nuk Mendoj Me Tu Kthy", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:


Komente 0