Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kumrije Mustafa - Nese Me Ke Dashur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/03/2013

2013-03-25T09:17:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Me Ke Dashur" kënduar nga Kumrije Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa - Nese Me Ke Dashur

nese me ke dashur
apo t'kam pelqy
pse sonte s'me thua
kur jam vec me ty

me vone mos me thuaj
pse nuk te dhash rast
ti ishe me mua
po thuaj ne cdo cast

REF
sa her po ta bej me dije
sa her po ta ces n'der mend
ti je i vetmi ce zemren time
rahat nuk po ma len (2x)

II
nese me ke dashur
pse nuk me tregon
e verteta thuhet
nje her e per gjithmone

nuk kemi cka presim
kur shume mir e din
se pa njeri tjetrin
aspak smund te rrim

REF
sa her po ta bej me dije
sa her po ta ces n'der mend
ti je i vetmi ce zemren time
rahat nuk po ma len (2x)

REF
sa her po ta bej me dije
sa her po ta ces n'der mend
ti je i vetmi ce zemren time
rahat nuk po ma len (2x)

Viola - Nese Me Ke Dashur

1xnese me ke dashur veq per Aventur
me mir ik prej meje dhe mos't pafsha kurr
sdua tjem e jotja vetem per nje nate
Zemra qe te deshti ste duron me gjat

2x As nuk kam pa as nuk kam ni rrenat e tua nuk paskan kufi
vete po jeton si ne harrem
e mua kurr me dal sme le

1xTi nuk dashurohesh asnjehere ne jete po me vjen shum keq por kjo asht e vertet
sdua tjem e jotja vetem per nje nate
Zemra qe te deshti ste duron me gjat

2xAs nuk kam pa as nuk kam ni rrenat e tua nuk paskan kufi
vete po jeton si ne harrem
e mua kurr me dal sme le
Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet