A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Kumrije Mustafa - Nusja E Sotit  (Feat. Besim Krasniqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2017

2017-12-08T19:54:09

Featuring

Besim Krasniqi

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu


[Besi:]
O moj nuse apot rrihet
kallxo kafja apot pihet
ukall shpija u kall mali
apot kqyret seriali

[Kumrija:]
Valla hiq nuk po ma dojka
edhe dita nuk po shkojka
e kam vjerren per marak
i ban punt kapak ka pak

[Besi:]
Ma moj nuse se gjyna
vjerra punt ty meti ba
mashalla u patem gzu
Nusja hajrit ka qellu

[Kumrija:]
Nalu pak bre o ti njeri
qu kadale dheze kerrin
leje nanen qka mej ba
punt e veta ajo I ka

[REF.:]
Kuku nusja sotit
hiq nuk do me ni
kuku pasha zotin
mjer per kta vjerri
nuset si mbretnesha
burri emrin burr
e ka kap dashnija
von si bahet kurr

[Besi:]
Kallxo zemer qka pot bahet
qka pot pihet qka pot hahet
kupot shkojet ku ja msyna
ku po don shkojna e rrina

[Kumrija:]
Valla mir e ke bre zemer
se ske marr ti qka do femer
qu e dalim shkojm naj kun
smuj me prek sod as ni pun

[REF.:]
Kuku nusja sotit
hiq nuk do me ni
kuku pasha zotin
mjer për kta vjerri
nuset si mbretnesha
burri emrin burr
e ka kap dashnija
von si bahet kurr


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019