Labia
Labia
Labia
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Labia është produksion dhe video produksion shumë i njohur. Labia Film është një ndër produksionet më të vjetra në Kosovë. Janë një industri muzikore që kanë sjell shumë albume në treg si dhe filma shqiptar si "Dashuria e bjeshkëve të Nemuna 2" etj. Producenti i kësa kompanie është këngëtari i njohur Shkumbin Kryeziu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0