A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lacky - Vitet


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2019

2019-02-09T16:05:07


Sorry, this song lyrics is not yet available "Vitet" sung by Lacky.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Vitet".
The music video from Lacky attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Shkurte Gashi - Vitet

jo s'kam forc, sun duroj
gjithekujt tash do ti tregoj,
dhimbjen vetes t'ja lehtsoj 2x

Ti, krejtve ju ke than
s'esht per mu, po du me lan
un, asgje nuk kam dit
por nga ti se kam prit 2x

jo s'kam forc, sun duroj
gjithekujt tash do ti tregoj,
dhimbjen vetes t'ja lehtsoj 2x

Vitet shpejt kan me kallu,
ke me pa sa ke gabu
Nje dit kurr ka met mungu,
ke me lyp dikan si mu 2x

jo s'kam forc, sun duroj
gjithekujt tash do ti tregoj,
dhimbjen vetes t'ja lehtsoj 2x

Te Tanet - Vitet

Yea man
kush ne kte bote jetoj
e ne fund e shijoj shqipe?
emri im eshte Besnik Cepeljaa
lindur 1985 27vjec
dhe un nuk jam ai person ...

Vitet kthehen mu ne dite
Ditet kthehen ne moment
Momenti kthehet ne sekond
And my life is gone ,,
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet

Vitet kthehen mu ne dite
Ditet kthehen ne moment
Momenti kthehet ne sekond
And my life is gone ,,
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet

Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet

Jeta ime breth me vrap
un mundohem qe ta kap
nuk e di se ku po shkon
nuk e di ku po me con
nje moment ta bisedojm
ditet e jetes po fluturojn
un ndihem i deshpruar
se ato po me parakalojn
ndonje here i swear to god
dita esht me e gjat
nga jeta un derdha aq shume
lot ne toke
sa u kthye ne balt dhe
ngeca kur nuk heca
nqs jeta ishte mjalti
mua me pickoj bleta
i humbur
ne mes te nje kryqezimi
po pres te kaloj ndonjeri
ta pyes per drejtimin
gabimin qe un smesova
kohen se vlersova
ditet si numerova
vitet i harrova
king bez babe
deri sa te vdes
rritur kemba zbathur
dhe prap nuk kam ankes
e ve doren ne zjarr
dhe e jap kte bes
trupi do perfshihet
po kurr bezzi bez

Vitet kthehen mu ne dite
Ditet kthehen ne moment
Momenti kthehet ne sekond
And my life is gone ,,
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet

Vitet kthehen mu ne dite
Ditet kthehen ne moment
Momenti kthehet ne sekond
And my life is gone ,,
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet

Qekur erdhem ne AMERIK
ditet u kthyen ne vit
vite mbushur plot me dhimbje
per njerzit dhe token time
Gabime te pa falura
qe nuk harrohen kurr
gjeta veten i rrethuar
ne 4 me 4 mur
jasht iken koha shpejt
brenda esht e kunderta
mendohem si te korrigjoj
vitet qe un humba
po ndonje here ne duket
sikur skam pik shprese
dhoma e qelis me mbyllet
si kuti shkrepse
filloj e derdh nje qese
ti Harroj keto strese
kam njerz qe me presin
prandaj nuk jap dorheqje
njerez qe i dua man
dhe me duan shum
ne cdo hap te gabuar
qendruan pran tek un
skaam koh per plehra
jo njerez pa vlera
jo hapni krahun dawg
coz Loko's coming home
zot i mahd me ndalo
atje prap mos me co
straight to the top
lets go
rrugen drejt ma trego

Vitet kthehen mu ne dite
Ditet kthehen ne moment
Momenti kthehet ne sekond
And my life is gone ,,
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet

Vitet kthehen mu ne dite
Ditet kthehen ne moment
Momenti kthehet ne sekond
And my life is gone ,,
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet
Po numeroja ditet
Para syve me iken vitet


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019