A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laid
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Laid është këngëtar. Më datë 20 Mars 2015, Laid publikon videoklipin "Take It Off". Me këtë këngë, Laid merr pjesë në Zhurma Show 2015 në vitin 2015.

Më datë 2 Shtator 2019, Laid publikon videoklipin "E Pa Pame".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019