Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lani - Cunat E Kelcyres  (Feat. Kl Ypsilon)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2013

2013-05-31T07:08:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cunat E Kelcyres" kënduar nga Lani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lani (Street Thugs):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet