Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lani - Superstars  (Feat. Sergi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/05/2013

2013-05-05T11:05:53+00:00Lani StreeT ThugS

Kam mision me nis dicka
Po vin nja dy qe tcojn n hava
Shtiru sa te dush po kshu ske pa
Superstar si ne nuk ka
Lani , Sergi jan bela
Krejt bitet e forta i kemi ca
Vim dhe ksaj here te pandalshem
Superstar si ne nuk ka
1 fjal ne kena per ata
Qe inati eshte duke i vra
Se ca bot juve krejt u pa
U shitet gangsta po dolet gra
Po jo kshu , ska lezet
Keq me vjen eshte e vertet
Hoqe vetllat dole ngazet
U bone si femrat ne internet
Po ne vim sjellim realitet
Bitin e lshojm si dim vet
Del kryeveper e ka lezet
Hiti rradhes dora vet
Sa ju vjen ju step komplet
Ne tru u futen krejt idet
Per ata qe ndihen mbret
Ju ngrem lart gishtin e tret
Plako jena te rond
Se na ka lezet
Plako jena kampjona
Se jena vertet
Te paret te zona
Ku respektohet shoqeria
Behet Rap underground
Dhe te q***t mbreteria

Sergi Rap Line

erdhem prap ne ket game
e vecanta qe shkelqejm
bojm muzik per qef
nuk e bojm ne per fame
nuk po pysim mo
per gjonat qe po ndodhin
bojm vec nje hit
dhe nmuzik marim kontrollin
replay pak , po ju them vi prap
now put your hands up
ka ardh koha
qe ritmit ti vej kapak ,
nuk po mburrem
po tregohem pak dinak
se kur rap line hyn
skena mer flak
sille ti bitin ta bej hit
mos u cudit e boj perdit
e veshtir nuk esht per mua
po e veshtir per tu arrit
merri dhe shoket
ti tregoj si bohet muzika
tema te tndryshme per ta
jo vec arm edhe thika
duhet mimika , stili veshja
bukuria edhe ritmi pra
tjesh nlartsin e duhur
jo kaq posht sac je ti vlla
mos i boj mo lojrtat
loja kthehet ne bela
fshihu sa ste kena pa
ndryshoj tem prap
kthehem te mbretrit
qe askush nuk mund ti kap
ta them shum shkurt
se syt du me ti hap
ngjoje veten
ngjoje pak dhe beatin
artist i dhjer
po na sjell vec shitin
jemi ne qe
skena per ta njoft kurr ndalimin
jemi ne
per inacort sjellim vec shkatrrimin
jemi ne
qe hitet ti bojm shum flak
street thugz rap line vijn prap


Më Shumë Këngë Nga Lani (Street Thugs):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet