Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Fiesta (En Ingles) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Not, not, not, we do not want not!!
To be so buecas as the divine ones not,
not, not, we do not want to be wrists(dolls)
without heart!
Not, not, nooooo

Holiday(Party), holiday(party),
here there holiday(party),
listens to your heart,
HOLIDAY(PARTY)! HOLIDAY(PARTY)!Nuk kemi video për këtë këngë.
Las Populares - Fiesta (En Ingles)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fiesta (En Ingles)".
3. Video është e këngës "Fiesta (En Ingles)", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0