Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Y Ahora Que Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nunca podre olvidar tu ojos no,no
Nunca podre olvidar tu vos,
y ahora estas tan lejos
Como pude creer
que yo te iba a gustar
Si para mi en tu sueños no hay lugar

Nunca podre olvidar tu risa no,no
nunca podre olvidar el dia
en que te conoci como.. duele saber
que no voi a poder
ser parte de tu vida alguna vez

ESTRIBILLO

Y ahora que
que hare con tu recuerdos
Y ahora que
no volvera jamas el tiempo que paso
Y ahora que
el mundo sigue andando
yo estoi aqui llorando
llorando por tu amor

Y ahora que
no hay luna, no hay estrellas
Y ahora queeee
tu nombre de la arena se borro
Y ahora que para calmar mis penas
las cosas que vivimos
las dejo en un rincon...


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0


Las Populares - Y Ahora Que
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Y Ahora Que".
3. Video është e këngës "Y Ahora Que", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.